Gimnastyka sportowa Bydgoszcz ikona Akrobatyka sportowa Bydgoszcz ikona

Baza sportowa Bydgoszcz ikona

Olimpiczycy ikona

Zmagania najmłodszych na Zawiszy

CWZS ZAWISZA Klub Gimnastyczny Bygoszcz gościł w swoich progach uczestników Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Zawody odbyły się 13-15 czerwca 2014 r. uczestniczyły w nich trzy kluby: UKS SP 7 Łódź, Kusy Szczecin i CWZS ZAWISZA KG Bydgoszcz.
To był udany start dla zawodników Zawiszy. W wieloboju I miejsce zajął Christian Kuzdra, a III Arkadusz Mroczyński. W ćwiczeniach wolnych Arek zajął II miejsce. Chrystian zwyciężył w skoku, III był Jakub Kowalczyk, w ćwiczeniach na podporach, także wygrał Christian, II miejsce zajął Filip Bujak, a na drążku na III stopniu podium stanłą Maciej Chamier-Gliszczyński.

Zawodnikom i ich trenerom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalsze karierze sportowej.