Gimnastyka sportowa Bydgoszcz ikona Akrobatyka sportowa Bydgoszcz ikona

Baza sportowa Bydgoszcz ikona

Olimpiczycy ikona

Duży sukces naszych gimnastyków w Gdańsku

Ogromnym sukcesem zakończyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodzików w gimnastyce sportowej chłopców w klasie młodzieżowej ( mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej ), które odbyły się w dniu 21.11.2009 w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. W gronie 55 startujących zawodników najlepszym okazał sie Miłosz Izdebski i to on zdobył tytuł Mistrza Polski. Drugie miejsce zajął Arkadiusz Bejger a III Jakub Kozik – Cukrownik Chybie. Czwarte miejsce zdobył Damian Perczak, V miejsce zajął Mateusz Daroszewski a VI Igor Drążkowski.

Brawa dla zawodników i ich trenerów Dariusza Malinowskiego i Sławomira Różańskiego.

W odbywającym się w tym samym czasie Pucharze Polski seniorów Adam Rzepa zajął VI miejsce w wieloboju.