Gimnastyka sportowa Bydgoszcz ikona Akrobatyka sportowa Bydgoszcz ikona

Baza sportowa Bydgoszcz ikona

Olimpiczycy ikona

Dominacja Zawiszy

Podczas rozgrywanych w terminie 15-17.11.2013 w Zielonej Górze zawodów "Młode Talenty" w klasyfikacji klubowej Zawisza zwyciężył z dorobkiem 43 punktów wyprzedzając DOSIR "Sokolnia" Chorzów – 27 punktów oraz KPKS "Halemba" Ruda Śląska – 23 punkty.
Wszystko to za sprawą wspaniałych zawodników, którzy ośmiokrotnie stawali na podium.

W konkurencji dwójek mężczyzn Kamiński Błażej i Drzazga Krystian zajęli II miejsce. Karol Ciarkowski i Klaudia Kuffel uplasowali się na II miejscu, a III zajęli Kuba Kruczkowski i Halszka Pałaszyńska w konkurencji dwojek mieszanych.
Na pierwszym miejscu w konkurencji czwórek mężczyzn znaleźli się Igor Ratusiński, Błażej Kamiński, Mikołaj Papke i Jakub Doberski.
Grupę akrobtów wsparli z powodzeniem zawodnicy gimnastyki startując w skoku na ścieżce .
Skoki akrobatyczne na ścieżce wygrała Zuzanna Jurek, a Paulina Palińska zajęła III miejsce. Wśród chłopców w skoku II miejsce wywalczył Oskar Dembiński.
Julia Błaszyk zwyciężyła w skokach na trampolinie.

Trenerami odpowiedzialnymi za ten sukces są: Elżbieta Barej, Katarzyna Rochowiak, Krzysztof Czaja, Krzysztof Potaczek, Piotr Szymański, Robert Pilewski i Tomasz Modrzyński.

Zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy!