Gimnastyka sportowa Bydgoszcz ikona Akrobatyka sportowa Bydgoszcz ikona

Baza sportowa Bydgoszcz ikona

Olimpiczycy ikona

Mistrzostwa Polski dzieci w fitness

Znakomicie wystartowali zawodnicy BKSG Zawisza Bydgoszcz w III Mistrzostwach Polski Dzieci w Fitness.

W sobotę 19 maja w sali Kinoteatru rozegrane zostały III Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness. Zawodnicy z naszego klubu wywalczyli 9 medali i zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej. W kategorii dziewcząt do 7 lat Klaudia Majchrzak zajęła II miejsce. W kategorii dziewcząt 8-9 lat Klaudia Kuffel zajęła I miejsce. W kategorii 10-11 lat zwyciężyła Viktoria Kalita przed Klaudią Antczak. Wśród dziewcząt 12-13 lat Natalia Gwardzik zajęła II miejsce a Dominika Kluz III miejsce. Weronika Wachowiak wywalczyła I miejsce w kategorii dziewcząt 14-15 lat. Mateusz Daroszewski zajął I miejsce a Arkadiusz Bejger II miejsce w kategorii chłopców 12-13 lat.

Gratulujemy zawodnikom oraz trenerom – Ewelinie i Elżbiecie Barej, Krzysztofowi Czaja oraz Sławomirowi Różańskiemu.