Gimnastyka sportowa Bydgoszcz ikona Akrobatyka sportowa Bydgoszcz ikona

Baza sportowa Bydgoszcz ikona

Olimpiczycy ikona

DMP w Nysie… mamy złoty medal

Podczas rozgrywanych w dniu 11.11.2011 w Nysie Drużynowych Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej mężczyzn, chłopcy w składzie Arkadiusz Bejger, Mateusz Daroszewski, Igor Drążkowski, Miłosz Izdebski oraz Mateusz Klóska wywalczyli tytuł Drużynowych Mistrzów Polski w klasie III. Podopieczni trenerów Sławomira Różańskiego oraz Dariusza Malinowskiego, wyprzedzili ekipę z MKS Gdańsk różnicą ok. 20 pkt. W klasie mistrzowskiej Adam Rzepa i Maciej Kujawski wywalczyli V miejsce. Dla Macieja był to pierwszy w życiu start w gronie seniorów, dlatego wywalczone miejsce jest sporym sukcesem. W generalnej punktacji Pucharu Polski seniorów Adam Rzepa zajął III miejsce. Brawo! Trenerem obu zawodników jest Dariusz Malinowski.

wyniki zawodów klasa mistrzowska

wyniki zawodów klasa III

Równolegle z odbywającymi się Drużynowymi Mistrzostwami Polski, rozegrany został Finał Ogólnopolski Mistrzostw Młodzików w klasie młodzieżowej. W swojej kategorii wiekowej podopieczni trenera Roberta Pilewskiego wywalczyli – III miejsce Oskar Dembiński, V miejsce Wiktor Łosowski oraz VII Kacper Borta. Do dobry prognostyk przed kolejną edycją Mistrzostw Młodzików, która odbędzie się za rok.