Gimnastyka sportowa Bydgoszcz ikona Akrobatyka sportowa Bydgoszcz ikona

Baza sportowa Bydgoszcz ikona

Olimpiczycy ikona

Udany występ młodych gimnastyków w Łodzi

W dniach 24 – 25.04.2010 w Łodzi odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w gimnastyce sportowej chłopców. Na te zawody jechaliśmy z dużymi nadziejami i nie zawiedliśmy się. Ostatni start chłopców w klasie młodzieżowej wypadł znakomicie, przywożąc 16 medali

7 złotych – 5 srebrnych – 4 brązowe

Indywidualnie zwyciężył Miłosz Izdebski, II miejsce zajął Arkadiusz Bejger, III Mateusz Klóska, IV Mateusz Daroszewski, V Michał Marzec,    VI  Dawid Kubiak oraz VIII Klaudiusz Gawron, który za rok powalczy o jeszcze lepszą lokatę.

3.Arkadiusz Bejger

W klasyfikacji województw oraz klubowej  w zdobywając 40 pkt, pokonaliśmy UKS Łódź – 14 pkt oraz MKS Kusy Szczecin – 3 pkt.

Brawa dla zawodników i ich trenerów  i Sławomira Różańskiego i Roberta Pilewskiego